Бути чи не бути?

 
 

Бути чи не бути?

Чому не треба займатися езотерикойБути чи не бути?

 
Деякі думають, що даний сайт і книги по NZ служать пропаганді вивчення езотерики. Нібито автор радить присвятити своє життя самовдосконалення. Ні! Зовсім навпаки! Всі дослідження просто кричать про те, що ні в якому разі не можна займатися самопізнанням. Адже давно розумні люди відзначили, що горе від розуму, що мудрість народжує сум, що усвідомлення власного безсилля веде до депресії.Тому дуже важливо слідувати Кодексу одноклітинних. Він говорить:

 
1. Максимально спрости своє ставлення до життя. Слідуй тваринним інстинктам і не мудрувати. Від розуму не тільки душевні страждання, але і тілесні хвороби. Пам'ятай: мудрість невиліковна. Порозумнішати можна, а поглупеть немає.


2. Обмеж свій світогляд вірою у щось чи когось. Все що не вписується в твій світ, оголоси брехнею і заборони собі сумніватися у своїх переконаннях. Розширена свідомість веде до невизначеності та невпевненості.


3. Хочеш погріти своє самолюбство? Почастіше висловлюй свою думку на форумах. Головне - це безапеляційність тверджень і затикання рота співрозмовника так, щоб він відчув свою неповноцінність. Пам'ятай: ти тим вище, чим нижче вдалося нагнути інших. А якщо ти начальник, то тобі й карти в руки.


4. Будь таким як всі, відрізняються лише одягом та зачіскою. Якщо станеш мудрішим інших, тобі стане нудно з ними. Ти побачиш безодню дурості і недомислу, і печаль вразить твою душу. Ти не зможеш веселитися разом з усіма і віддаватися пустому супроводженню часу. Ти станеш чужим серед своїх і тебе поглине самотність.


5. Ніякого самопізнання, інакше побачиш власне недосконалість! А якщо ти розвинеш духовно, то де знайдеш собі рівного супутника життя, від спілкування з якою тобі б не нудило. Значить знову самотність.


6. Ніякого філософствування, інакше втратиш опору своєї особистості - вона впаде, як картковий будиночок. Втратиш все, що було раніше настільки значимо і свято, а опинишся на попелищі душі.


7. Можеш займатися езотерикою, тільки поки вона не вимагає зусиль і пов'язана з задоволеннями, розвагами в снах і наївним уявою. Якщо пройдеш далі, то виявиш, що реальність твого майбутнього зовсім інша. Ніяких надздібностей, ніякої богообраності, а тільки важкий внутрішній працю. А кому таке сподобається?


8. Боротися зі своїми недоліками - це дурість. Ними треба пишатися. Жалюгідна і незначна особистість - ось твоє кредо. Адже сказано: Блаженні вбогі духом. Так що місце в раю вже заброньовано.


9. Розвій ілюзію плодів, дарується духовною практикою! Все, що вона дає нічого не значить для хорошого життєвого устрою. Навіщо формувати долю намірами, медитаціями і т.п., коли достатку набагато ефективніше досягають люди, які навіть не чули, про езотериці. А займаються бізнесом або роблять кар'єру чиновника.


10. Живи, не баріться. Насолоджуйся і розмножуватися. Твої унікальні гени неодмінно повинні зберегтися для історії. А хочеш слави, засунь голову в трилітрову банку і зафіксуй свій рекорд у книзі Гіннеса. І тоді пам'ять про тебе будуть зберігати вдячні нащадки.


  Вирішуйте самі: мати чи не мати, бути чи не бути. І ким бути. 

Езотеричний пошук - це задача з вищим ступенем невизначеності: йди туди, не знаючи куди, шукай то, не знаючи що. Але, якщо ви готові долати свій страх і пасивність заради здобуття чогось, без чого ви не можете жити і заради чого готові спалити себе без залишку, значить - це або вище призначення, або шизофренія.
    В обох випадках лікуєтеся книгами, прикладаючи їх до хворого місця або на ніч під подушку.

Інші статті  

© А. Кундин  www.NeoEsoterik.org http://Ezoterik.io.uaОбновлен 10 дек 2013. Создан 14 фев 2013